2018 рік – 3 травня

Травень 2018 рік. Пресрелізи компанії SAP щодо проекту у АТ «Вінницяобленерго».

1vn.20minut.uahttps://vn.20minut.ua/Vid-Chytachiv/vinnitsyaoblenergo-modernizuvala-upravlinnya-resursami-10689327.html
2lenta.vn.uahttp://lenta.vn.ua/news/article/154888/-Вінницяобленерго-модернізувала-управління-ресурсами-
3rss.novostimira.comhttp://rss.novostimira.com/n_9267794.html
4ko.com.uahttp://ko.com.ua/vinnicaobljenergo_modernizirovala_upravlenie_resursami_124494
5news.kompass.uahttp://news.kompass.ua/news/vinnicjaoblenergo_modernizuvala_upravlinnja_resursami/2018-05-06-44314

Вінницяобленерго модернізувала управління ресурсами

Завдяки рішенню SAP процеси автоматизовані, а формування звітів скоротилося з 7 днів до 15 хвилин

Компанія АТ «Вінницяобленерго» оголосила про успішне завершення проекту по впровадженню SAP ERP. Тепер вся інформація зібрана в єдиній електронній базі даних, бізнес-процеси відслідковуються централізовано в режимі online. Це дозволило звести до мінімуму ручну роботу, автоматизувати процеси і скоротити формування звітів з 7 днів до 15 хвилин. Завдяки рішенню компанія витрачає власні кошти ефективніше.

Інфраструктура АТ «Вінницяобленерго» знаходиться на території в 26,5 тисяч квадратних кілометрів, з сотнями підстанцій та інших технічних об’єктів. Компанія всього за дев’ять місяців впровадила єдину систему SAP ERP (англ. Enterprise Resource Planning System – планування ресурсів підприємства). Це допомогло вибудувати управління бізнес-процесами в єдиному інформаційному просторі. На їхній основі плануються і проводяться профілактичні огляди та ремонти, закупівлі обладнання і послуг. За кожною одиницею обладнання можна простежити історію експлуатації. Завдяки централізованому контролю ефективності внутрішніх закупівель знизилася потреба в залученні банківських кредитів.

«Рішення на базі SAP ERP, запроваджене в АТ «Вінницяобленерго», повністю адаптоване до потреб енергетичної компанії і дозволяє використовувати кращі світові практики управління бізнес-процесами виробничих підприємств. Для енергетичного комплексу України, що знаходиться в процесі масштабної трансформації, такий досвід дуже важливий, тому що дозволяє підвищити ефективність основного активу – інфраструктури», – зазначив представник SAP.

Раніше звітність велася вручну і окремо по кожному підрозділу, на збір і звірку даних йшло багато часу. З SAP ERP робота зі звітністю доступна в режимі реального часу, стала більш точною та оперативною. Співробітники користуються зручними інструментами введення і аналітики даних. Акціонери можуть оперативно отримувати всю фінансову інформацію, яка відповідає європейським стандартам звітності. Істотною перевагою SAP ERP є високий рівень захисту даних. Запроваджено добовий реєстр, який дозволяє контролювати не тільки поточні платежі, але і загальну ситуацію по бюджету і виконання договорів.

«Майбутнє енергетики – в широкому використанні інноваційних технологій. Тільки так може бути досягнута якість надання послуг, затребувана в нинішньому сторіччі. Завдяки SAP ERP ми змогли значно підвищити якість прийняття рішень, що вже позитивно відобразилось і на обслуговуванні клієнтів, і на наших взаєминах з акціонерами», – підкреслив Андрій Поліщук, генеральний директор АТ «Вінницяобленерго».

Над впровадженням рішення SAP ERP для АТ «Вінницяобленерго» працювала компанія «Юнова Консалтинг». Вона здійснює діяльність в сфері IT-консалтингу та має великий досвід впровадження корпоративних інформаційних систем управління на базі продуктів SAP, має галузеву експертизу в енергетиці.